Se afișează postările cu eticheta Summer. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Summer. Afișați toate postările

duminică, 7 august 2011

The Underdog Project - Summer Jam 2011

Ati auzit varianta de la Underdog Project - Summer Jam din 2011 ?  Ce sa zic ii OK , tot originala o prefer , ma gandesc ca au vrut sa readuca la viata piesa , sa inceapa sa se auda prin cluburi , oricum oameni cunosc piesa si nu cred ca exista o persoana care sa nu zica " imi aminteste de vremuri bune" , numa in cazu in care in perioada aia ti-ai rupt vre-un picior sau ceva . Luati de aici si o varianta noua la Summer Jam si un clip nou

marți, 24 mai 2011

Summer Love



Summer Love - Remember

Noa fratilor inca o piesa care n-o pot uita si care ma bine dispune, nici nu stiu din ce an ii, nu vreau sa gresesc da cred ca ii de prin 2003 - 2004 .










David Tavare - Summer Love


Si varianta lui David Tavare ii foarte buna, varianta asta din cate stiu io ii din 2006 , oricum parca tot prima ii mai faina, imi aduce aminte de anumite lucruri si pe langa asta trebuie sa recunoastem ca este o piesa buna si relaxanta, sa stai la soare sa plutesti pe apa vara si sa mearga piesa asta.

luni, 9 mai 2011

The Underdog Project - Summer Jam


Am auzit acuma pe Kiss TV ,piesa asta din 2003 , si chiar imi ziceam ca nici o melodie din zilele noastre nu o sa ajunga asa incat si dupa 8-10 anii sa iti placa si sa o asculti cu atata drag, sincer piesa asta imi aduce aminte de verii in care ma bucuram ca e vara ,ca am o vacanta, umpic de timp liber .