Se afișează postările cu eticheta Actori. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Actori. Afișați toate postările

marți, 8 mai 2012

Bailee Madison

    Cine este Bailee Madison , ei bine este o actrita pe care la inceput am vazut-o in filmul Just Go With It, un fim de Happy Madison ,cu Adam Sandler binenteles,Jennifer Aniston,Nicole Kidman , si alti actori pe care ii vedeti in filmele lui Sandler , ea fiind fetita lui Jennifer Aniston, dupa care am scos ultimele episoade  de fapt ultimul sezon din  Wizards Of Waverly Place ( Magicienii din Weverly Place), Ea este Maxinne,adica Max transformat intr-o fetita de catre fratii lui si m-am tot gandit , oare unde am mai vazut io fetita asta, acum mi-am dat seama si m-am gandit de ce sa nu postez.
A...si inca ceva ,daca tot am deschis subiectul cu Magicienii din Waverly Place, credeti-ma sfarsitu ii foarte tare , la unele lucruri m-am asteptat la altele nici nu m-am gandit .


luni, 30 aprilie 2012

Acum Mi Ciuda

  Eu sunt un mare fan filmelor Happy Madison (filmele lui Adam Sandler), si acum vreo 2 -3 anii am observat ca Adam Sandler seamana mult cu actorul din American Pie Jason Biggs ,m-am tot gandit sa postez chestia asta da mi-o fost prea lene.Acuma ca am vazut si io American Reunion, imi pare rau ca nu m-am gandit acuma 1 an sa postez chestia asta.Daca o sa va uitati sau v-ati uitat la American Reunion o sa observati ca si in film spune ca seamana cu Adam Sandler si acuma mo cam apucat ciuda ca nu am pus mai repede ca majoritatea o sa spuna ca am postat numa pentru ca am vazut in American Reunion, eii fiecaruia ce crede , oricum asemanarea exista si ii evidenta.

sâmbătă, 11 iunie 2011

Stiati ca...

Jason Earles  actorul care a jucat in rolul lui Jackson Stewart, fratele lui Miley in serialul Hannah Montana , inainte a jucat in cunoscuta serie de filme American Pie? Mai exact in American Pie 4( Band Camp) , in rolul lui Ernie Kaplowitz  baiatu tocilar cu robotelu , si chiar is curios ce varsta ii dati ?, ieu m-am gandit in jur de 24 ,maxim, ei bine actorul are 33 de ani, stiu ca nu va vine sa credeti da asa este , chiar a fost o discutie despre chestia asta in echipa Disney , pentru ca arata mult mai tanar.


vineri, 22 aprilie 2011

Asemanatoare si totusi Diferite (Comedii)

Intr-o seara tot cautam ceva bun la Tv si am ajuns sa ma uit la un film pe Prima Tv cu Tim Allan filmu se numeste The Shaggy Dog , un fil bun mai razi la el , chiar te prinde ii o productie Disney deci trebuie sa fie un film bun, dupa ce so terminat filmu am zis hai sa vad si ce mai ii pe alte posturi , ajung pe Antena 1 si un alt film
bun cu Rob Schneider, filmu se numeste The Animal , la cat poate sa fie de dus cu pluta Rob Schneider se poate gandi oricine ca ii o comedie buna, oricum unde vreau sa ajung ii la idea ca daca va uitati la ambele filme unu dupa celalalt aduc unu cu altu, foarte multe lucruri au in comun , abilitati animalice la om , instincte animalice , chiar in timp ce ma uiatam la filmu The Shaggy Dog ma gandeam ca am mai vazut un film asemanator si nu stiam unde, in ce film am mai vazut unele secvente asemanatoare, culmea ca pe antena era chiar filmu la care ma gandeam ca seamana , chiar este o secventa care seamana foarte mult , inca au folosit aceasi rasa de pisica, stilu cum alearga dupa ea, felu cum se uita la pisica , si reactia pisici ii aceasi , uitativa si voi la filmuletu de mai jos , oricum cele doua filme merita vazute, is mai vechi da is filme bune.

luni, 18 aprilie 2011

Ce Asemanare !


 Ati observat ca Mihai Petre din juriul emisiunii Romanii au talent seamana mult cu actorul Orlando Bloom , ei bine chiar seamana




  O alta asemanare actorul roman Denis Stefan seamna foarte mult cu actorul Andy Garcia, binenteles pe cand era si el mai tanar.