Se afișează postările cu eticheta film. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta film. Afișați toate postările

marți, 8 mai 2012

Bailee Madison

    Cine este Bailee Madison , ei bine este o actrita pe care la inceput am vazut-o in filmul Just Go With It, un fim de Happy Madison ,cu Adam Sandler binenteles,Jennifer Aniston,Nicole Kidman , si alti actori pe care ii vedeti in filmele lui Sandler , ea fiind fetita lui Jennifer Aniston, dupa care am scos ultimele episoade  de fapt ultimul sezon din  Wizards Of Waverly Place ( Magicienii din Weverly Place), Ea este Maxinne,adica Max transformat intr-o fetita de catre fratii lui si m-am tot gandit , oare unde am mai vazut io fetita asta, acum mi-am dat seama si m-am gandit de ce sa nu postez.
A...si inca ceva ,daca tot am deschis subiectul cu Magicienii din Waverly Place, credeti-ma sfarsitu ii foarte tare , la unele lucruri m-am asteptat la altele nici nu m-am gandit .


joi, 3 mai 2012

Hotel Transylvania

   Nu, Nu o sa scriu despre cine stie ce Hotel din Transilvania cu acelasi nume, este vorba despre o animatie care va aparea in cinematografe in 3D, este o animatie facuta de Genndy Tartakovsky , nu stiu prea multe despre el, am auzit ca el a creat Samurai Jack si Star Wars - Clone Wars Animatia...in fine sincer nu prea ma intereseaza cine a creat aceasta animatie, ce este mai interesant este cine dubleaza vociile personajelor, Adam Sandler , Selena Gomez, Andy Samberg si mlti alti , majoritatea is curiosi din cate am observat , de vocea Selenei Gomez, sincer, eu is curios ce chestie naspa mai apare despre Transilvania .

That's My Boy

 Inca un film productie Happy Madison , se pare ca si Adam Sandler a observat ca exista o asemanare intre el si Andy Samberg, nu mare da in de ajuns de a juca intr-un film rolul fiului lui, asa ca a scos un film in care Andy Samberg joaca rolul fiului lui Adam Sandler, din Trailer pare un film destul de interesant, binenteles in stilu lui Adam Sandler
  V-am lasat mai jos si un Trailer sa va faceti si voi o parere.

vineri, 16 martie 2012

Jack and Jill ( 11.11.11 )

 Mda , cand am vazut traileru , am zis ca trebuie neaparat sa scot filmu, si m-am apucat sa caut filmu si eu de obicei scot filmele de pe Torrent , deci l-am gasit , dar nu cum ma asteptam era filmat de cineva cu o camera, si oricat am incercat sa scot de pe alt site sau sa scot de la alt user , acest film nu il gaseam decat in varianta asta filmata cu o camera.
 Aseara vroiam sa scot un alt film care il gaseam tot asa filmat cu o camera "The Devil Inside" , ii ceva film din 2012 cu exorcizari, in fine, si pana la urma am zis hai ma frate sa vad daca nu cumva cineva o pus filmu asta "Jack and Jill"  pentru a putea fi vizionat decent si l-am gasit , si m-am uitat , si am ras (de si se putea sa fie umpic mai comic) asa ca m-am gandit daca vreti sa-l scoateti si voi dati un click mai jos.

                                                                Click To Download The Movie
si daca vreti si o subtitrare , puteti da click aici.
                          Click To Download The Subtitle





sâmbătă, 3 martie 2012

American Pie 4

      DA,DA,DA...Asteptam cu sufletu la gura acest film, adevaratul AMERICAN PIE 4 , nu ce au continuat dupa doar folosindu-se de numele acestui film.
  Bine deci mai avem un trailer pentru American Reunion, in aprilie poate o sa avem si noi sansa sa vedem acest film.DA,DA,DA




 O sa avem parte in 06.04.2012 de acest film la CinemaCity in PromenadaMall , o sa aiba Tg Mures parte de un film mult dorit si mult asteptat.

HOSTEL

   Ei bine ma gandesc oare cata lume a vazut Hostel sau Hostel 1 luand in considerare ca au continuat acest fil, pentru amatori de filme Horror , si in special celor care au fost inebuniti de seriile din Sow sa vizioneze si acest film.
  Tot timpul prima parte este cea mai reusita, dupa care se face a doua si toata lumea spune acelasi lucru "prima parte o fost mai bune" , mda si in filmu asta se intampla acelasi lucru , si totusi a doua parte te face sa iti doresti o a treia parte, si astepti ,si astepti si uite ca dupa 3-4 ani  poate 5 au scos si o a 3-a parte la care cu siguranta toata lumea se asteapta sa nu fie asa de reusita , si eu m-am asteptat la acelas lucru, mai ales ca deja stiam despre ce ii vorba in film, cam ce o sa se intample, si totusi filmu te lasa cu gura cascata, mai ales la final , un final la care nu m-am asteptat si sunt sigur ca daca o sa va uitati la aceasta trilogie nu o sa regretati, si pentru cei care
au vazut primele 2 parti si nu stiu ca au scos si partea a 3-a sunt sigur ca nu trebuie sa va recomand eu acest film.
 Acum ca avem si partea a 3-a si am asteptat-o atat, totusi eu spun ca vrem si o parte a 4-a, mai jos aveti si un Trailer pentru Hostel 3 pentru a va face o parere.

miercuri, 29 februarie 2012

Big Mommas - Like.Father.Like.Son

   Big Mama, este din nou in actiune...poate ca multi l-ati vazut, si sunt sigur ca va placut. Vreau sa spun atat, cand am vazut ca au mai scos si a 3-a parte m-am gandit ca o sa fie putin exagerata, ca nu-si mai are rostu...ei bine nu este asa , deoarece Martin Lawrence este un actor foarte simpatic, si nu poti sa te uiti la un film cu el si sa nu-l apreciezi.
  In partea aceasta baiatul Trent , fiul vitreg a lui Malcom va merge pe urmele lui, va actiona ca el, se va indragosti ca el si se va costuma ca el, hopa sa nu spun prea multe , urmariti Trailer-ul si va recomand sa  vizionati acest film

joi, 9 februarie 2012

MEN IN BLACK 3

 Pffff, ei bine nu prea am io chef sa scriu astazi nimic, deci o sa fiu scurt, se pare ca o sa avem in acest an si M.I.B 3 sau Man In Black 3D, mda, s-au gandit si ei sa scoata un film 3D cu Barbatii in Negru...
  Chiar mi-se pare interesan din cate am vazut eu in Trailer , binenteles ca alfel nici nu as mai fi postat nimic despre acest film, deci urmariti si voi Trailaru si faceti-va o parere.

vineri, 22 aprilie 2011

Asemanatoare si totusi Diferite (Comedii)

Intr-o seara tot cautam ceva bun la Tv si am ajuns sa ma uit la un film pe Prima Tv cu Tim Allan filmu se numeste The Shaggy Dog , un fil bun mai razi la el , chiar te prinde ii o productie Disney deci trebuie sa fie un film bun, dupa ce so terminat filmu am zis hai sa vad si ce mai ii pe alte posturi , ajung pe Antena 1 si un alt film
bun cu Rob Schneider, filmu se numeste The Animal , la cat poate sa fie de dus cu pluta Rob Schneider se poate gandi oricine ca ii o comedie buna, oricum unde vreau sa ajung ii la idea ca daca va uitati la ambele filme unu dupa celalalt aduc unu cu altu, foarte multe lucruri au in comun , abilitati animalice la om , instincte animalice , chiar in timp ce ma uiatam la filmu The Shaggy Dog ma gandeam ca am mai vazut un film asemanator si nu stiam unde, in ce film am mai vazut unele secvente asemanatoare, culmea ca pe antena era chiar filmu la care ma gandeam ca seamana , chiar este o secventa care seamana foarte mult , inca au folosit aceasi rasa de pisica, stilu cum alearga dupa ea, felu cum se uita la pisica , si reactia pisici ii aceasi , uitativa si voi la filmuletu de mai jos , oricum cele doua filme merita vazute, is mai vechi da is filme bune.

marți, 12 aprilie 2011

UB40 - Every Breathe You Take.

Opiesa ce mo inebunit de cand am vazut filmu 50 First Dates , banuiesc ca ati vazut filmu, un film cu Adam Sandler  foarte tare filmu ,si melodiile folosite in film is super, si asta ii una dintre ele, ascultati si spuneti-va parerea